niedziela, 6 maja 2018

Detektyw Warszawa Tanio, Tanie Biuro Detektywistyczne Warszawa, Tanie Agencje detektywistyczne Warszawa


Detektyw Warszawa Tanio, Tanie Biuro Detektywistyczne Warszawa, Tanie Agencje detektywistyczne Warszawa - cennik usług detektywistycznych.

Zapraszam do zapoznania się z usługami detektywistycznymi świadczonymi przez taniego detektywa z Warszawy posiadającego licencję prywatnego detektywa od 2006r.

Moje główne zlecenia to obserwacja i dostarczania dowodów w postaci zdjęć i nagrań w sprawach rozwodowych. 

Tani cennik usług detektywistycznych na terenie Warszawy jest tak przygotowany aby zapewnić tanie dostarczenie potrzebnych danych dla Zleceniodawcy.

Współpracuję z tanią agencją detektywistyczną w Warszawie, która posiada wpis do MSWiA od 2011 roku oraz konieczną polisę OC. Wszelkie dokumenty biura detektywistycznego przedstawiam na spotkaniu.

Zgromadzony przeze mnie materiał detektywistyczny stanowi pełnoprawny dowód do sądu.

Inne moje tanie usługi detektywistyczne na terenie Warszawy i okolic to:

- wypożyczanie i sprzedaż sprzętu detektywistycznego UWAGA PROMOCJA NA LOKALIZATOR GPS  do wewnątrz i zewnątrz auta - prawdopodobnie najtaniej w Warszawie

- kontr obserwacja, czyli zweryfikowanie czy Zleceniodawca nie jest obserwowany przez innych detektywów (agencje detektywistyczne) czy osoby prywatne.

- zbieranie informacji o pracownikach w tym w przypadku "lewych" zwolnień lekarskich.

- poszukiwanie osób i majątków.

- ustalenia detektywistyczne.

Przykładowy tani cennik usługi detektywistycznej polegającej na obserwacji w sprawach zdrady to 1200 zł BRUTTO za dzień pracy ( 8 h) łącznie z kilometrówką na terenie Warszawy *

Uwaga - zawsze podpisuję umowę na tanie wykonanie usługi detektywistycznej na terenie Warszawy i okolic a tania agencja detektywistyczna wystawia w razie potrzeby rachunek za zlecenie.

UWAGA NA  AGENCJE DETEKTYWISTYCZNE, które oferują nie doliczanie podatku VAT do kwoty za zlecenie w przypadku nie podpisania umowy. Taka "tania oferta biura detektywistycznego głównie w Warszawie" jest nielegalna.

Spotykam się w miejscu i czasie dogodnym dla klienta - dojeżdżam.

Telefonicznie przedstawiam koszt wykonania taniej usługi detektywistycznej oraz wstępnie darmowo doradzam prawnie (posiadam m.in wykształcenie prawnicze).

Zapraszam
Tani Detektyw Warszawa
tel: 781-303-875

*Zdjęcia w ogłoszeniu/reklamie są moją własnością. Zakaz kopiowania.
*Ogłoszenie/reklama nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zapraszam do kontaktu celem przedstawienia wszystkich warunków umowy.
detektyw Warszawa Tanio, detektywi Warszawa Tanio, tani detektyw w w Warszawie, Tani detektywi w Warszawie, detektyw Tanio, Detektywi Tanio, tania agencja detektywistyczna, tanie biuro detektywistyczne, tanie biuro detektywistyczne warszawa, tania agencja detektywistyczna Warszawa, cennik usług detektywistycznych Warszawa, tanie usługi detektywistyczne Warszawa, stawki detektywów, koszty detektywa, detektyw cena Warszawa, skuteczny detektyw Warszawa, tanie agencje detektywistyczne w Warszawie, tanie biura detektywistyczne w Warszawie, detektyw Warszawa, Detektywi Warszawa, prywatny Detektyw Warszawa, detektyw 24 Warszawa, skuteczny detektyw w Warszawie, stawki detektywów, polecani detektywi Warszawa, opinie o agencjach detektywistycznych,  Ile kosztuje detektyw, Jaka jest cena detektywa, Detektyw cena, Detektyw cennik, Prywatny detektyw cennik, Biuro detektywistyczne cennik, Usługi detektywistyczne cennik, Agencja detektywistyczna cennik, ile kosztują usługi detektywistyczne

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz